Interiéry

arrow down
mg-3011-web.jpg

Návrh bytu na Smíchově

Citlivý návrh, který byl navržen se snahou skloubit moderní bydlení v historickém činžovním domě.... (Více o projektu)

rekonstrukce-bytu-karlin-1.jpg

Rekontrukce bytu Karlín

Rekonstrukce bytu v panelovém domě, původní dispozice 4+1, po rekonstrukci 4+kk. Celková rekonstrukce bytu zvětšila užitnou plochu bytu pomocí volného prolínání místností a využíváním přirozeného světla, které se dostává až do dříve zcela tmavé... (Více o projektu)

vila-dolni-brezany-1.jpg

Vila Dolní Břežany

Interiéry vily včetně dispozičního řešení, pro mladou rodinu. Moderní příměstská vila v přímé návaznosti na centrální park nového městského jádra umožnila navrhnout střízlivý, jednoduchý a prostorný interiér. Dolní Břežany / 2011... (Více o projektu)

olympic.jpg

Wellness hotelu Olympic

Návrh hlavního prostoru a kabin wellness hotelu Olympic... (Více o projektu)

wellness-tenis-3-accamera-1.jpg

Návrh interiéru hotelu Tenis Club

... (Více o projektu)

viktora-plzen-3.jpg

Wellness Viktoria Plzeň

Návrh relaxačního wellness pro FC Viktoria Plzeň... (Více o projektu)

dsc-0059.JPG

Návrh bytu na Vinohradech

Vinohradský bytový dům v ulici Na Kozačce se nachází na parcel blízké Náměstí Míru. Je přístupný z diagonální ulice, který vychází z Náměstí Míru - ulice Francouzské. Lokalita byla zformována velkoryseji. U domu je malé lokální náměstíčko, předzahrádka 1 anglického typu... (Více o projektu)

rodinny-dum-v-pardubicich-1.jpg

Interiér rodinného domu v Pardubicích

V tomto krásném utilitárním řadovém domku jsme navrhovali interiér obývacího pokoje s kuchyní schodiště a koupelny. Interiér obývacího pokoje jsme ladili přírodními prvky - křemencovým obkladem a hliněnou omítkou. Zemité tóny jsou doplněný vinylovou vyhřívanou podlahou v dekoru dřeva... (Více o projektu)

vila-v-jesenici-1.jpg

Vila v Jesenici

Dynamický interiér v otevřeném prostoru, kde je užita vinylová podlaha designu kovu, černý křemenec a hliněná dekorativní omítka. Návrh interiéru byl komplexní včetně svítidel a nábytku. Investor si přál mít moderní interiér... (Více o projektu)

stavajicici-dispozice.jpg

Návrh bytu v Břevnově

Malý byt na Břevnově má velice zvláštní charakter. Konstrukční sloupovo-stěnový systém ho člení na spoustou pilířů, průvlaků a výklenků. Dispozice z 50. let měla malou koupelnu a kuchyň. Velkou a nádhernou předností tohoto bytu je terasa a výhled z ní... (Více o projektu)

puvodni-dispozice.jpg

Rekonstrukce panelového bytu na Ryšánce

Krásný příklad toho jakou jsou panelákové domy a byty neprávem dehonestovány :). Dostali jsme k dispozici úplně celý čistý prostor, kde bylo pevné jen jádro stoupaček. V prostoru jsme zformovali byt, který má krásnou velkou koupelnu... (Více o projektu)

bazen-tachovice-3-accamera-3.jpg

Návrh privátní bazénové haly

... (Více o projektu)

navrh-dispozice.jpg

Návrh bytu v Michli

Tento návrh nám poskytl unikátní možnost udělat velkorysou dispozici byt, který má pro sebe celé patro a tři strany s okny. Právník a manažerka ocenili luxus mít i v bytě prostory technické, skladovací i šatní. Výsledkem je byt který má učebnicově členěný prostor na zónu... (Více o projektu)

branicka-ledarna-1.jpg

Branická ledárna

V současné době zcela pustý prostor, který ovšem skrývá monumentalitu a charakter sakrálních staveb. Návrh interiéru řeší využití původní ledárny jakožto multikulturního společenského prostoru, který je primárně využíván jako římskokatolický kostel... (Více o projektu)

navrh-interieru-1.jpg

Zážitková stodola Lozice

Investor chtěl projektem vytvořit podmínky pro agroturistiku zaměřenou na rodiny s dětmi. Návrhem vzniklo ve stodole ubytování a prostor pro relaxaci s prací. Cílem bylo co nejvíce zachovat prostor a charakter stodoly. Do interiéru byly vloženy čtyři... (Více o projektu)

navrh-interieru-1.jpg

Návrh interiéru kostela sv. Ludmily

Původní interiér klasicistního a částečně barokního kostela byl upraven tak, aby vyhovoval nové liturgii a požadavkům faráře Mgr. Rafała Marcina Sulwestrzaka. Pro zdůraznění hlavních prvků v interiéru byl využit sanktusník, který tvoří světlík nad Vítězným obloukem... (Více o projektu)