Veřejné stavby

arrow down
1.jpg

Plovoucí plovárna

Návrh plovoucí plovárny na jezero Olešná... (Více o projektu)

narodni-dum-hradec-nad-moravici-1.jpg

Národní dům Hradec nad Moravicí

Projekt Národního domu v Hradci nad Moravicí - architektonická soutěž, které jsme se zúčastnili. Celkové řešení urbanismu a architektury si bere za cíl vyřešit hlavní problémy, které vznikly historickým vývojem. Kdysi hlavní třída rozvíjejícího se města je dnes již jen slepá komunikace, kouzlo struktury ulicového urbanismu končí holou stěnou národního domu... (Více o projektu)

mestsky-sal-lysa-nad-labem-1.jpg

Městský sál Lysá nad Labem

Objekt je součástí širšího urbanistického řešení brownfieldu v centru města. Návrh navazuje na urbanistický koncept založený na volném plynutí prostoru a pocitovém vnímání architektury. Dynamika návrhu je doplněna variabilitou provozů... (Více o projektu)

navrh-1.jpg

Radniční náměstí ve Vinoři

Parter radničního náměstí včetně mobiliáře. Zpracování budov veřejného vybavení a detailnější návrh Vinořské radnice... (Více o projektu)

navrh-1.jpg

Polyfunkční dům v Berouně

Studie komplexu dvou polyfunkčních domů se společným parterem, které svým osovým uspořádáním vytvářejí obchodní pasáž. Dům ve tvaru L má sokl s administrativním nebo obchodním využitím. Bydlení je navrženo v horních podlažích.... (Více o projektu)